Skype Apple Watch Desteği Geldi

Skype Apple Watch Desteği Geldi

Yazan -
252

Microsoft İOS‘ta sevilen ve popüler uygulamalar için Skype Apple Watch desteği sundu. Yazılım konusunda dev marka microsoft ios platformundaki uygulamalar için Skype Apple Watch desteği sunmasının ardından powerpoint, onedrive ve skype bulunuyor.

Şirketin resmi blog’undan yapılan açıklamada yeni sürümde Skype Apple Watch desteği ile gelen bazı yeniliklerden bahsedilmiş. OneDrive ve PowerPoint uygulamalarında ise bulut ortamındaki bazı dosyalara erişilebilmesi, fotoğrafların OneDrive alanındaki fotoğrafların Apple Watch üzerinde görüntülenebilmesi gibi özellikler yer alıyor.

Bakalım Apple‘ın 3 günde 1 milyon ön sipariş alan akıllı saatine başka hangi yazılımlar için destek sağlanacak önümüzdeki günlerde belli olacaktır. Skype Apple Watch desteği ile akıllı saat üzerinden hazır cevaplar, sesli mesajlar ve emoji kullanımlarına izin açıldı.

Microsoft ilk olarak İphone için Powerpoint ve Onedrive uygulamalarını Apple Watch desteğiyle güncellenmişti. Redmond merkezli şirket yayınladığı yeni güncelleme ile İphone için Skype uygulamasına da Skype Apple Watch desteği getirdi. İphone kullanıcıları Apple Watch akıllı saat üzerinden gelen Çağrıları cevaplayabilir ve gelen mesajları sesle yazma yöntemini kullanarak cevap yazabilir.

Skype Apple Watch desteği ile yanında bu güncelleme ile bazı geliştirmeler de yapılmış:

  • Sesli metin kullanarak, ifadeler ya da hazır mesajlarla Apple Watch ile mesaj cevaplama
  • Apple Watch sevdiğiniz kişiler ile sohbet başlatma
  • Genel İyileştirmeler

Apple watch’da yakın zamanda daha farklı özellikler getirilecek gibi duruyor. Fakat kullanılabilirlik oranı bu fiyatla pek artacak gibi gözükmüyor.

Facebook'dan Yorum Bırakabilirsiniz