aa Oyunu Türk Versiyonu Çıktı

aa Oyunu Türk Versiyonu Çıktı

Yazan -
292

Popüler aa oyununu hepimiz oynamış, telefonu kıracak seviyeye bir değil birkaç sefer gelip pes etmişizdir. Günden güne daha çok kişi tarafından konuşulan ve kitlesini giderek artıran aa oyunu popülerliği nedeniyle farklı firmalar da benzer oyunları piyasaya sürmeye başladı. Benzer konsepte sahip ancak oynanış olarak çok farklı olan aa oyunu Türk versiyonu da geçtiğimiz günlerde GooglePlay‘deki yerini aldı.

Normal oyundan farklı bir oynanış ve arayüze sahip aa oyunu Türk versiyonu kısa sürede birçok kişi tarafından denendi ve oldukça beğenildi. Kendilerinin de bize ulaşması sonucu bizde aa oyunu Türk versiyonu için nasıl bir hedef beklediklerini, oyundan ne amaçladıklarını ve oyunun ne tarz farklılıkları olduğunu kendilerine sorduk.

Popüler aa oyununda sonra dünyada ve Türkiye’de baya bir rağbet görmesi dikkatimizi oldukça çekti. Bunun üzerine bizde aynı isimle fakat başkalaşmış versiyonunu göz önünde bulundurarak farklı bir oyun yapmak istedik. Tabi bunu başta Türkiye olmak üzere dünyada herkesin indireceğini göze alarak.

Oyun içi text’den daha çok grafiklere ön plan verdik. Bunun üzerine basit ama kullanıcıları saatlerce oyalayıp gerektiğindede sinirlerini bozabilecek bir oyun yapmak istedik ve bunu başardığımıza inanıyorum.

Oyunu 14 nisan gecesi 15 nisan sabahı yayına verdiğimizi varsayarsak ilk gün bile yaklaşık 1.000 indirmeye ulaştı. Kısa sürede popüler ve 2.2 – 2.3  sürüm cihazlarda trend oyunlarda ilk sıralarda yerini aldı. Tabi bizim diğer bir avantjımız ise Android sürümlerinden 2.2’iyide desteklemesidir.

Diğer oyunlar gibi Android 4 ve üzeri gibi yüksek işletim sistemine gerek duymuyor.Uygulamayı indiren kullanıcılarımıza ve destek verdiği için Düşünsel Soft olarak sitenize teşekkür ederiz. ”

Oyunu kendimiz de deneme imkanı bulduk. Oldukça kullanışlı bir arayüze ve oynanışa sahip olan oyunu buradan indirerek deneyebilir, yorumlarınızı belirtebilirsiniz.

Ayrıca orjinal aa oyunu içerisinde geçemediğiniz bölümleri geçmenizi sağlayan aa hilesi yazımızı da faydalı bulacağınızı düşünüyoruz.

Facebook'dan Yorum Bırakabilirsiniz

Benzer Yazarlar