Call Of Duty Black Ops 3 Trailer Yayınlandı

Call Of Duty Black Ops 3 Trailer Yayınlandı

Yazan -
304

Activision‘ın geleneksel hale gelen aksiyon serisi Call of Duty‘nin geçtiğimiz günlerde duyurulan yeni oyunuCall of Duty Black Ops 3 trailer ile bugün kendisini gösterdi.

Serinin üç yapımcısından (Sledgehammer, Infinity Ward, Treyarch) Treyarch tarafından geliştirilen Black Ops 3‘te Activision bilim kurgu temalı Call of Dutyoyunları serisine devam edecek gibi görünüyor. Trailer’dan gelen ilk izlenimlere göre oyunun fazlacaSquare Enix‘in Deus Ex: Human Revolutionoyunundan etkilenmiş olabileceğini görüyoruz. Zira tıpkı Deus Ex: Human Revolution‘daki gibi Black Ops 3‘te de robotlar, giyilebilir teknoloji ve insanlara eklenmiş mekanik uzuvlar görüyoruz.

call-of-duty-black-ops-3-trailer-1

Yayınlanan trailer’la beraber oyun için ön sipariş sitesi de açıldı. Ön sipariş yapan oyuncular oyunun çıkışından önce yapılacak beta‘ya katılma hakkı da kazanmış olacak.

Eski nesli es geçerek PS4, XBOX One ve PC için çıkış yapacak ve co-op odaklı dört kişilik bir senaryo içerecek olan Call of Duty Black Ops 3 bu senenin son çeyreğinde raflardaki yerini alacak. Advanced Warfare ile iyileşme sinyali veren seri umarız Black Ops 3 ile eski günlerine geri döner. Oyunun geliştiricisinin Treyarch olduğunu ve yaptığı oyunların “son zamanlarda çıkan en iyi Call of Duty oyunları” olarak görüldüğünü düşünürsek bu ihtimal o kadar da zor değil.

Facebook'dan Yorum Bırakabilirsiniz