Mighty No 9 Çıkış Tarihi Açıklandı

Mighty No 9 Çıkış Tarihi Açıklandı

Yazan -
226

Mega Man serisinin yaratıcısı Keiji Inafune‘nin Mega Man’in ruhani devamı olarak geliştirdiği Mighty No 9çıkış tarihi açıklandı.

Kuzey Amerika için 15 Eylül, Avrupa için ise 18 Eylül‘de çıkacak olan oyun PS4, XBOX One ve Wii Uiçin hem kutulu hem de dijital olarak satışa sunulacakken PC, PS3, XBOX 360, Mac ve Linux için ise sadece dijital olarak çıkış yapacak. 3DS ve PS Vitaçıkışı ise diğer platformlardan biraz daha geç olacak.

Oyunun çıkış tarihi ile beraber oyunla ilgili yeni bilgiler de açıklandı. İngilizce seslendirme ile beraber tüm versiyonlarda Japonca ve Fransızca seslendirme desteği olacak oyunda altyazı dili olarakİngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Lehçe ve Brezilya Portekizcesi dilleri seçildi.

Oyun için yayınlanacak olan DLC’nin ismi de duyuruldu. “Ray” isimli DLC oyuna yeni bölümler ekleyecek ve boss dövüşü olarak baş karakter Beck‘in rakibi Ray‘i ekleyecek. Oyuncular Ray’i yendikleri takdirde karakteri oyunda istedikleri bölümde kullanabilecekler. Bahsettiğimiz DLC oyunun Kickstarter kampanyasına bağış yapan herkes için oyunla beraber ücretsiz olarak yollanacak.

Mega Man oyunlarıyla ünlenmiş Inti Creates tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından dağıtılacak olan Mighty No. 9 ilk kez 2013 Penny Arcade Expo’da Inti Creates tarafından duyurulmuştu. Oyunun 3DS ve PS Vita sürümlerinin geliştiriciliğini ise Inti Creates değil, zamanında DS gibi bir platformda başarılı survival horror oyunları yapmış olan Renegade Kidüstlendi.

Facebook'dan Yorum Bırakabilirsiniz