NB Search uzantısı nasıl kaldırılır?

NB Search uzantısı nasıl kaldırılır?

Yazan -
300

NB Search uzantısı nedir?

NB Search uzantısı bir zararlı yazılım tarafından yüklenmiş uzantıdır. NB Search uzantısı Google Chrome ana sayfasını ve arama motorlarını değiştirmenizi engeller. Muhtemelen ana sayfanız www.portalsepeti.com veya www.netmahal.com olmuş durumdadır.

NB Search uzantısı silinmek istendiğinde kurumsal politika tarafından yüklenmiş uyarısı karşınıza çıkar ve işlem yapmanıza izin vermez. Yine Google Chrome u sıfırlamak çözüm olmayacaktır.

Bu iki site en belalı tarayıcı korsanı sitelerlerdir. Zaman zaman form değiştirerek kullanıcı karşınısa çıkarlar.

NB Search uzantısı nasıl silinir? NB Search uzantısı nasıl kaldırılır?

NB Search uzantısı portalsepeti, netmahal tarayıcı korsanlarını aktif eden bir uzantıdır. Bu sebepten  NB Search uzantısı silme için portalsepeti kaldırma adımları uygulanmalıdır.

Çözüm için doğrudan NB Search uzantısını kaldırmaya uğraşmayın.  Portalsepeti tarayıcı korsanı nasıl temizlenir?  linkinde anlatılan adımlar bilgisayarınızdan hem zararlı yazılımları kaldıracak hemde sizi NB search uzantısından kurtaracaktır.

Portalsepeti tarayıcı korsanı nasıl temizlenir? linkinde anlatılanları adım adım uygularsanız NB Search 1.3.1 uzantısının kendiliğinden kaldırıldığını göreceksiniz.

NB Search gibi zararlı uzantılar bilgisayarlarda reklam çıkmasına sebep olurlar. Bu reklamlar pop-up pencereler, kule şeklinde reklamlar olabilir. Bu tür uzantılar virüs değildir fakat kullanıcılar reklamlar ile rahatsız ederler. Aynı zamanda Chrome tarayıcısını yavaşlatırlar. Bu sebepten zararlı uzantıların kaldırılması gereklidir.

Facebook'dan Yorum Bırakabilirsiniz